Organisatie

Roeibestuur

Voorzitter Hanneke van Everdingen
voorzitter@vada-roeien.nl
Secretaris Marion Bruin
secretaris@vada-roeien.nl
Penningmeester Harry Straathof
penningmeester@vada-roeien.nl
Commissaris jeugd en communicatie vacant
Commissaris nieuwe leden en roeitechniek Inge Engels
inge-engels@live.nl
Materiaalcommissaris Frans van Duikeren
materiaal@vada-roeien.nl

Commissies en contactpersonen

Wedstrijdcommissaris Machiel Spuij
wedstrijden@vada-roeien.nl
Kledingcommissie Lucie Parren lucie_parren@hotmail.com 06 30 36 76 66
Nellie van Steenbergen nellievansteenbergen@gmail.com 06 48 69 54 41
Proevencommissie roeiproeven@vada-roeien.nl
Vada Varia Judie Ghuijs-Rijckaert
judie@chello.nl
Beginnerscursus organisatie beginnerscursus@vada-roeien.nl
Communicatiecommissie communicatie@vada-roeien.nl
Nieuweledencommissie Marianne Veltman
nieuweleden@vada-roeien.nl
Jeugdcommissie Nynke Nutma, Marielle Philippens
jeugd@vada-roeien.nl
Instructiecommissie instructie@vada-roeien.nl
Vertrouwenspersoon Ingrid de Lange
Veiligheidscommissie Peter Falk
Beheer en onderhoud vlot Dick Legger (Willem Roskam)
Onderhoud tuin en terrein Lineke van Dongen
Schoonmaak loods/kleedkamers Dingena Donner
Beheer en onderhoud kraan Ruud Jordens
Klusgroep Gerard van Rootselaar
Beheer en onderhoud botenwagens Frans van Duikeren

 

Aanspreekpunten activiteiten Vada-roeien

Bij de organisatie van Vada roeien zijn veel vrijwilligers betrokken. Wij hebben een bestuur, commissies, een aantal overlegvormen en tal van activiteiten met een eigen organisatie. Voor elke activiteit is er vanuit het roeibestuur een aanspreekpunt. Een overzicht hiervan vind je in het pdf: Aanspreekpunten activiteiten Vada-roeien